Kupno

Poszukujemy dzieł sztuki do kolekcji.

 

Galeria prowadzi skup obrazów (za gotówkę) oraz przyjmuje dzieła sztuki do sprzedaży komisowej.

 

W kręgu naszych zainteresowań jest malarstwo polskie XX i XXI wieku.

 

Zdjęcia pracy z opisem (autor, tytuł, wymiary, technika) należy przesyłać na adres:

 

skup-obrazow@galeria-attis.pl

mms 502 428 276

telefon 12 421 81 90

 

Zapraszamy także osobiście z pracami do Galerii - Kraków ul. Starowiślna 14

 

sprzedaz

 

Tematyka, która interesuje nas szczególnie:

1. Malarstwo współczesne oraz sztuka dawna

2. Obrazy artystów Grupy Krakowskiej

3. Malarze okresu dwudziestolecia międzywojennego

4. Malarstwo koloryzmu

5. Malarstwo II połowy XX wieku

6. Artyści krakowskiej szkoły pejzażu

7. Malarstwo Młodej Polski

8. Malarstwo historyczne

9. Polska awangarda artystyczna

 

Nazwiska wybranych artystów, których pracami jesteśmy zainteresowani:

2SH

ABAKANOWICZ Magdalena

ACEDAŃSKA-NOWAKOWSKA Irena

ADAMIK Kamila

ADAMSKA Maria

ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA Zofia

ALTHAMER Paweł

AMBROZIAK Sylwester

ANERI WEISS Irena

ANTO Maria

ANTOŃ Ilona

ART OUTLET

AXENTOWICZ Teodor

AXER Otto

BACA Michał

BACHORCZYK Bogusław

BAJEK Ewa

BAKAŁOWICZ Stefan

BAKAŁOWICZ Władysław

BAKUŁA Hanna

BALEWSKA Marzena

BAŁA Andrzej

BAŁKA Mirosław

BANASZEWSKI Roman

BANKSY

BAŃDA Barbara

BARAN Tomasz

BATORSKI Marek

BATOWSKI KACZOR Stanisław

BĄK Karol

BĄKOWSKI Jakub

BĄKOWSKI Wojciech

BEDNARCZYK Andrzej

BEDNARSKI Grzegorz

BEDNARSKI M. Krzysztof

BEKSIŃSKI Zdzisław

BENEDYKTOWICZ Janusz

BERDAK Jan

BERDAK Janina

BERDAK Stefan

BERDOWSKA Tamara

BERDYSZAK Jan

BEREŚ Jerzy

BEREŚ-PINIŃSKA Maria

BEREZOWSKA Maja

BEREŹNICKI Kiejstut

BERLEWI Henryk

BESKI Jerzy

BĘBEN Janusz

BIEGAS Bolesław

BIELA PANUFNIK Iwona

BIELAWKA Zbigniew

BIESZCZAD Seweryn

BIRKENMAJER Iwo

BISKUPSKA Bożenna

BLONDEL Aleksander

BŁAŻKO Zofia

BŁOCKI Włodzimierz

BODZIANOWSKI Cezary

BOGACKA Agata

BOGUSZEWSKA-CHLEBOWSKA Danuta

BOHUSZ-SZYSZKO Adolf

BOLOGNA Carlotta

Bon prezentowy

BORKOWSKI Kazimierz

BOROWSKI Andrzej

BOROWSKI Tymek

BORUTA Tadeusz

BOZNAŃSKA Olga

BOŻEK Kacper

BOŻYK Marta

BRANDT Józef

BRATKOWSKI Roman

BREITENWALD Roman

BRINCKEN Adam

BROLL Urszula

BRZESKI Janusz

BRZOZOWSKI Stefan

BRZOZOWSKI Tadeusz

BUCZEK Włodzimierz

BUFFET Bernard

BUJNOWSKI Rafał

BUNDZEWICZ Małgorzata

BUNSCH Adam

BURDZIŃSKI Zygmunt

BUTENKO Bohdan

BUTKOWSKA Agnieszka

BUYKO Bolesław

CEBULA Zbigniew

CELEK Katarzyna

CELNIKIER Izaak

CEMPLA JÓZEF

CHAGALL Marc

CHAMCZYK Izabela

CHAPIRO Jacques

CHAZME KALIŃSKI Daniel

CHEŁMOŃSKI Józef

CHLANDA Marek

CHMIELEWSKI Zygmunt

CHOJNACKI Grzegorz

CHOMICZ Witold

CHROMY Bronisław

CHROMY Kinga

CHRZANOWSKI Antoni

CHWISTEK Leon

Ciah Ciah

CIECIERSKI Tomasz

CIECZKIEWICZ Edmund

CIĘŻKI Jakub

CUKIER Stanisław

CYANKIEWICZ Zdzisław

CYBIS Jan

CZAPRAN Jerzy

CZECHOWSKA-ORLIŃSKA Bogna

CZEKAJ Franciszek

CZEREMUSZKIN-CHRUT Agata

CZERMAŃSKI Zdzisław

CZEŚNIK HENRYK

CZIOMER Marcin

CZOP Zbigniew

CZWARTOS Ignacy

CZYCZ Dawid

CZYSZCZOŃ Jakub

CZYŻEWSKI Tytus

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech

DALI Salvador

DAMASIEWICZ Witold

DANEK Karolina

DAWSKA Maria

DAWSKI Stanisław

DESKUR Maria

DMITRUK Jerzy

DOBKOWSKI Jan

DOMINIK Jakub

DOMINIK Tadeusz

DOMINIK Tomasz

DOUSA Stefan

DREJAS Kazimierz

DROHOMIRECKI Mariusz

DRÓŻDŻ Andrzej

DRÓŻDŻ Stanisław

DRZEWIECKI Karol

DUDA-GRACZ Jerzy

DUDEK Blanka

DUDEK-DÜRER Andrzej

DUNIKOWSKI Xawery

DUTKA Leszek

DWURNIK Edward

DWURNIK Edward - Inkografie

DWURNIK Pola

DZIELIŃSKI Jan Kazimierz

DŹWIGAJ Czesław

EIBISCH Eugeniusz

EIDRIGEVICIUS Stasys

EKIER Stanisław

EKIERT Jan

EPSTEIN Henryk

ERB Erno

FABIJAŃSKI Rudolf Erazm

FABIJAŃSKI Stanisław

FAŁAT Antoni

FAŁAT Julian

FAŁAT Kazimierz

FANGOR Wojciech

FEDKOWICZ Jerzy

FIJAŁKOWSKI Stanisław

FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Stefan

FIREK Marek

FOGTT Andrzej

FOLFAS Andrzej

FORNELSKA Anna

FRANASZEK Andrzej

FRANKIEWICZ Barbara

GAJ Jacek

GAJEWSKA Gabriela

GAŁEK Stanisław

GARUS Michalina

GARWOL Paweł

GAWDZIK-BRZOZOWSKA Barbara

GEDROYĆ Magdalena

GEPPERT Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz

GERSON Wojciech

GET-STANKIEWICZ Eugeniusz

GĘDŁEK Ludwik

GĘSIORSKA Joanna

GIBIŃSKI Stanisław

GIELNIAK Józef

GIEROWSKI Stefan

GIERYMSKI Aleksander

GIERYMSKI Maksymilian

GILEWICZ Wojciech

GŁOWACKA Viola

GŁÓD Andrzej

GOŁĘBIOWSKA Katarzyna

GOŁOGÓRSKA-KUCIA Ewa

GOSTOMSKI Zbigniew

GOTLIB Henryk

GOTTLIEB Leopold

GOTTLIEB Marcin

GOTTLIEB Maurycy

GÓRAK Sylwia

GÓRNY Marek

GÓRSKI Stanisław

GRABOWSKI Stanisław

GRALEWSKA Olga

GRAMATYKA Antoni

GRAZDA Ryszard

GRECHUTA Marek

GROTT Teodor

GROTTGER Artur

GRUPA AZORRO

Grupa Twożywo

GRUPPA

GRUSZECKA Kamila

GRYCKIEWICZ Ksenia

GRZEŚ Ryszard Aleksander

GRZYB Ryszard

GRZYWACZ Zbylut

GUMOWSKI Kanty Jan

GÜNTNER Anna

GUTTFELD Andrzej

GUZY Ewa

HABISIAK-MATCZAK Alicja

HABURA-DYMEK Krystyna

HADZIEWICZ Rafał

HAŁAS Józef

HARTWIG Edward

HASIOR Władysław

HAYDEN Henryk

HAYDER Antoni Fryderyk

HEIMROTH Karol

HERC Ilona

HILLER Karol

HOFFMANN Adam

HOFMAN Wlastimil

HOLZMÜLLER Juliusz

HRYNKOWSKI Jan

HULEWICZ Jerzy

JACKIEWICZ Władysław

JACKOWSKI Tadeusz

JAHL Władysław

JANIKOWSKI Andrzej

JANIKOWSKI Tadeusz

JANIN Zuzanna

JAŃCZAK Witold

JAREMA Józef

JAREMA Maria

JARMOLIŃSKI Bartłomiej

JAROCKI Władysław

JAŚNIKOWSKA Katarzyna

JENTA-DMITRUK Małgorzata

JONIAK Juliusz

JONIAK-WALLIS Teresa

JÓZEFCZYK Zygmunt

JUSZKIEWICZ Ewa

KALINOWSKA Katarzyna

KAŁUCKI Jerzy

KAMIEŃSKI Marek

KAMOCKI Stanisław

KAMOJI Koji

KANTOR Tadeusz

KARNIEJ Edward

KARP-SOJA Małgorzata

KARPIŃSKI Alfons

KARPOWICZ Katarzyna

KARPOWICZ Paulina

KARPOWICZ Sławomir

KARPOWICZ-WESTNER A.

KARWOWSKI Łukasz

KATZ Emmanuel

KAWIORSKA Marta

KAWIORSKI Jarosław

KAZIKOWSKI Tomasz

KĘDZIERSKI Apoloniusz

KIERSKA-HOFFMANN Ewa

KIESNER Maria

KIKOINE Michel

KISLING Mojżesz

KIWERSKI Ryszard

KLAR Artur

KLIMCZYK Tomasz

KLIMEK Krzysztof

KOBZDEJ Aleksander

KOŁODZIEJCZYK Tomasz

KONIUSZKO Marian

KOPIEC Adam

KORCZAK-OSTROWSKA A.

KORECKI Wiktor

KOROLKIEWICZ Łukasz

KOSIŃSKI Kajetan

KOSSAK Jerzy

KOSSAK Juliusz

KOSSAK Karol

KOSSAK Wojciech

KOSTECKI Tomasz

KOTARBA Agnieszka

KOTKOWSKI Włodzimierz

KOWALCZYK Aleksandra

KOWALEWSKI Paweł

KOWALIK Marcin

KOWALSKA Berenika

KOZŁOWSKI Tomasz

KOZYRA Katarzyna

KOŻUCH Jan

KOŻUCH Piotr

KRASIŃSKI Edward

KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina

KRCHA Emil

KRÓL Tadeusz

KRUCZEK Marian

KRUSZAK Anna

KRZYSZTOFIAK Hilary

KRZYŻAK Mieczysław

KSIĄŻEK Jan

KUJAWSKI Jerzy

KUKLA Kamil

KUKUŁA Katarzyna

KULAWIAK Zuzanna

KULON Stanisław

KUNIKOWSKA-MIKULSKA Marta

KUNKA Lech

KUNZ Włodzimierz

KURYLUK Ewa

KUSKOWSKI Kamil

KUSKOWSKI Stanisław

KUZKO Kamil

KVET Ewa

KWAK Wiesław

LACH-LACHOWICZ Natalia

LACHUR Zdzisław

LANDAU Zygmunt

LASKOWSKA Magdalena

LASOTA Anna

LASZENKO Aleksander

LEBENSTEIN Jan

LEDÓCHOWSKI Franciszek

LEDWOS Ryszard

LESIAK Bożena

LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta

LESZKO Ludwik

LEWICKI Leopold

LIBERSKI Benon

LIPEŻ Romana

LISTWAN Robert

LITWIN Krzysztof

LIŻEWSKA Izabela

LONTY Roman

LONTY Sabina

LUBASZKA Grażyna

LUDWIN Krzysztof

LUTCZYN Edward

LUTYŃSKI Piotr

ŁABINIEC Aleksander

ŁACIAK Roman

ŁAZARCZYK Wojciech

ŁĄTKOWSKI Marek

MACIEJEWSKI Zbysław

MACIEJOWSKI Marcin

MACIOCHA Natalia

MAKARUK Kamila

MAKOWSKI Zbigniew

MALCZEWSKI Jacek

MALCZEWSKI Rafał

MALINA Marian

MALINOWSKA Julita

MAŁACHOWSKI Soter Jaxa

MARCHEWKA Monika

MARCZUKIEWICZ Adam

MARCZYŃSKI Adam

MARKOWSKI Eugeniusz

MARSZAŁEK Waldemar Jerzy

MARZEC Paulina

MASŁOWSKI Stanisław

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna

MAŚLUSZCZAK Franciszek

MATCZAK Tomasz

MATEJKO Jan

MATYJASZKOWICZ Karolina

MAZIARSKA Jadwiga

MAZUŚ Stanisław

MĄCZYŃSKI Daniel

MEHOFFER Józef

MENKES Zygmunt Józef

MIERZEJEWSKI Jerzy

MIKA Stanisław

MIKULSKI Kazimierz

MILCZAREK Dariusz

MIODUSZEWSKI Jan

MŁODOŻENIEC Stanisław

MŁODZI ARTYŚCI

MŁYNARCZYK Ewa

MODZELEWSKI Jarosław

Mona Tusz

Monstfur

MROCZEK Justyna

MROŻEK Sławomir

MUCHA Stanisław

MÜLLER Szymon

MUSIAŁ Agnieszka

MUSIAŁOWICZ Henryk

MYŚLIWIEC Adriana

NACHT-SAMBORSKI Artur

NALIWAJKO Piotr

NARKIEWICZ Edward

NIEDOBA Andrzej

NIESIOŁOWSKI Tymon

NIEWIADOMSKI Eligiusz

NIKIFOR Krynicki

NITENDEL Sławomir

NITKA Zdzisław

NIZIO Przemysław

NOWACZYK Marlena

NOWAK Marzena

NOWAKOWSKA Elżbieta

Nowi artyści w galerii

NOWOSIELSKI Jerzy

OBCOWSKI Waldemar

OBRZYDOWSKI Wiesław

OCHMAN Wiesław

OKIŃCZYC Andrzej

OKUŃ Edward

OLBIŃSKI Rafał

OLEKSY Wojciech

OLPIŃSKI Jan Kazimierz

OLSZOWSKI Robert

OŁOWSKA Paulina

ONYSZCZENKO Oksana

OPAŁKA Henryk

OPAŁKA Roman

Oprawa inkografii

ORACZEWSKI Józef

ORLECKI Zdzisław

ORŁOWSKI Paweł

OROŃSKA Katarzyna

Otecki

OTRĘBA Ryszard

OŻÓG Henryk

PAJĄK Małgorzata

PALMOWSKA Bogna

PAŁKA Witold

PAŁUCHA Jacek

PAMUŁA Jan

PANEK Jerzy

PANFIL Józef

PANKIEWICZ Józef

PAPROCKI Ryho

PARTUM Ewa

PASIECZNY Jacek

PASIEWICZ Piotr

PATALITA Lucyna

PAWELA Laura

PAWELEC-GLIKLICH Klaudia

PAWŁOWSKI Andrzej

PĄGOWSKA Teresa

PĄGOWSKI Andrzej

PELC Wojciech

PELLO Ewa

PERDOMO Angel

PERDZYŃSKI Jan

PIENIĄŻEK Józef

Pikaso

PINDEL Ludwik

PIŃCZYŃSKA Joanna

PIOTROWSKA-SZUKALSKA J.

PIOTROWSKI Antoni

PIPPEL Otto

PIRANESI Giovanni

PIWKO Mieczysław

PŁÓCIENNIK Henryk

POCHWALSKI Kasper

PODSADECKI Kazimierz

PODŻORSKA Aneta

POLESCH Konrad

POLNAR Bolesław

POPIOŁEK-RODZIŃSKA Irena

POSIECZ-POLKOWSKA Justyna

POTRZEBOWSKI Jerzy

POTWOROWSKI Tadeusz

PRONASZKO Andrzej

PRONASZKO Zbigniew

PROŃCZUK-KUZIAK Ewa

PRZEBINDOWSKI Artur

PRZEBINDOWSKI Zdzisław

RABCEWICZ Roman

RACZKIEWICZ-BĘC Alina

RACZYŃSKI Stanisław

RATAJCZYK Łukasz

RATAJCZYK Marek

REYZNER Mieczysław

RITTER Maria

ROBAKOWSKI Józef

RODZIŃSKI Stanisław

ROGOWSKA Agnieszka

ROJKOWSKA Hanna

ROSENSTEIN Erna

RUBCZAK Jan

RUBIK-GRABSKA Maria

RUDOWICZ Teresa

RUDZKA-CYBISOWA Hanna

RYBKA Mateusz

RYCHTER-JANOWSKA Bronisława

RYKAŁA Jacek

RZĄB Władysław

RZEPIŃSKI Czesław

RZEPKA Allan

SADLEY Wojciech

SADOWSKA Ewa

SAJDAK Henryk

SAMBORSKA Maria

SAMLICKI Marcin

SARAPATA Beata

SASKI Sylweriusz

SASNAL Wilhelm

SAWICKA Jadwiga

SAWICKA Magdalena

SEMPOLIŃSKI Jacek

SERAFIN Władysław

SETKOWICZ Adam

SEVERDONCK Joseph van

SĘTOWSKI Tomasz

SICHULSKI Kazimierz

SIELSKI Roman

SIEMIERADZKI Henryk

SIENICKI Jacek

SIEROSŁAWSKI Roman

SIKORA Zbigniew

SIPOWICZ Kamil

SIUDMAK Wojciech

SIWECKI Alojzy

SIWEK Marian

SKARŻYŃSKI Jerzy

SKOCZEK-WOJNICKA Mira

SKOCZYLAS Władysław

SKÓRCZEWSKI Krzysztof

SKULICZ Witold

SLEŃDZIŃSKI Ludomir

SŁABIAK Juliusz

SOBCZYK Agata

SOBCZYK Marek

SOBIERAJ Edyta

SOBOL-WEJMAN Anna

SOSNOWSKA Monika

SOWIAK Radosław

SPRYCHA Zbigniew

SROKA Jacek

SRZEDNICKI Konrad

STABRYŁA Sylwester

STAJUDA Jerzy

STANGRET-KANTOR Maria

STANISŁAWSKI Jan

STAŃKO Leszek

STAŃKO Michał

STARĘGA Iza

STAROWIEYSKI Franciszek

STASIAK Ludwik

STAWIARSKI Stanisław

STAŻEWSKI Henryk

STEHLIK-WIŚLICKA Łucja

STELLER Paweł

STERN Jonasz

STĘPNIAK Rafał

STOK Andrzej

STOKŁOSA Jacek Maria

STOKŁOSA Łukasz

STOŻEK Joanna

STRYJEŃSKA Zofia

STRZEMIŃSKI Władysław

STUDENCKI Stanisław

SUDER Stanisław Jerzy

SUSID Paweł

SYTY Edward

SZANCENBACH Jan

SZAPOCZNIKOW Alina

SZCZEPKOWSKI Jan

SZCZERBIŃSKI Marian

SZCZUR Karol

SZLAGA Radosław

SZTUKA DAWNA

SZTUKA WSPÓŁCZESNA

SZWACZ Bogusław

ŚLEŃDZIŃSKI Ludomir

ŚLÓSARCZYK Monika

ŚWIDERSKI Jan

ŚWIERZY Waldemar

ŚWIĘCICKI Michał

TABISZ Stanisław

TARANCZEWSKI Wacław

TARASEWICZ Leon

TARASIN Jan

TASZYCKI Jacek

TCHÓRZEWSKI Jerzy

TEISSEYRE Stanisław

TERLECKI Alfred

TERLIKOWSKI Włodzimierz

TESLAR Antoni

TETMAJER Włodzimierz

THE KRASNALS

TOMALSKI Krzysztof

TOMASZEWSKI Marcin

TONDOS Stanisław

TRĘBACZ Maurycy

TROJANOWSKI Artur

TRUSZ Iwan

TRZEBIATOWSKI Janusz

TUKAN-WOLSKI Eugeniusz

UNIECHOWSKI Antoni

UTKIN Bolesław

UTRILLO Maurice

UZIEMBŁO Henryk

VASILENDIUC Serge

WAHL Alicja

WAHL Bożena

WAJDA Andrzej

WALTOŚ Jacek

WAŁACH Stanisław

WANIEK Eugeniusz

WANIEK Henryk

WARAXA Monika

WARHOL Andy

WARPECHOWSKI Zbigniew

WASILEWSKI Antoni

WAŻYDRĄG Zbigniew

WEISS Wojciech

WEJMAN Mieczysław

WEJMAN Stanisław

WICIŃSKA-DELEKTA Izabela

WIECZOREK Edward

WIERCIAK Zygmunt

WIERUSZ-KOWALSKI Alfred

WILCHELM Maja

WILK Kazimierz

WILKOŃ Józef

WINIARSKI Ryszard

WINTEROWSKI Leonard

WITKIEWICZ Stanisław

WITKIEWICZ Stanisław Ignacy (WITKACY)

WITOLD-K

WNĘK Grzegorz

WODZINOWSKI Wincenty

WOJCIECHOWSKA-PAPROCKA A.

WOJNARSKI Jan

WOJTAROWICZ Jan

WOJTKIEWICZ Witold

WOWRO Jędrzej

WOŹNIAK Maja

WOŹNIAK Ryszard

WÓJCIK Henryk

WRÓBLEWSKI Andrzej

WYCZÓŁKOWSKI Leon

WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYJADŁOWSKI Erwin

WYSPIAŃSKI Stanisław

YERKA Jacek

ZACHAREWICZ Witold

ZACHWATOWICZ Krystyna

ZAJĄC Iwona

ZAK Eugeniusz

ZAKRZEWSKI Roman

ZALEWSKA Paulina

ZAMOJSKI Honza

ZAWADOWSKI Jan

ZĄBKOWSKA-WODNICKA C.

Zbiok

ZDOBYLAK Dawid

ZIELASKOWSKA Gossia

ZIEMSKI Rajmund

ZIĘTEK Cezary

ZIN Wiktor

ZIÓŁKOWSKI Jakub Julian

ZWIERZ-CIOK Krzysztofa

ŹREBIEC Karolina

ŻEJMO Dariusz

ŻELECHOWSKI Kasper

ŻOŁĄDŹ Agata (pseud. Agata Immers)

ŻURAWSKI Stanisław

ŻYCHNIEWICZ-TOMA Jowita

Inni artyści także mile widziani....