Aktualności

Data dodania: 2021-09-28

XI Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego - 13 X 2021 r.

XI Aukcja Dzieł Sztuki KDA

Krakowski Dom AukcyjnyZapraszamy do zapoznania się z katalogiem XI Aukcji Dzieł Sztuki,

która odbędzie się 13 października 2021 roku (środa) o godz. 19.00

w hotelu Holiday Inn przy ul. Wielopole 4 w Krakowie.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy:

24 IX-13 X 2021 r., w godz. 10.00-18.00

Miejsce wystawy:

Krakowski Dom Aukcyjny - ul. Starowiślna 14

________________________

Przyjmujemy zlecenia na prezentowane obiekty. Zlecenia można składać osobiście, telefonicznie, poprzez stronę lub pocztą e-mail.

Formularz zlecenia oraz regulamin aukcji znajdą Państwo na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego.

___________________________

WSZYSTKIE OBIEKTY, SZCZEGÓŁY oraz WYNIKI

ZNAJDUJĄ SIĘ NA PODSTRONIE AUKCJI - [link]

WYBRANE POZYCJE Z KATALOGU:

Wlastimil Hofman
Kobieta i anioł (1930)
olej, tektura
40 x 50 cm
Sygn. p.d.: "Wlastimil | Hofmann | 1930"

Jerzy Kossak
Żołnierze Napoleona przed chatą (1932)
olej, tektura
38,5 x 49,2 cm
Sygn. l.d.: "Jerzy Kossak | 1932"

Antoni Fałat

Antoni Fałat
Motyl (1986)
olej, płótno
92 x 73 cm
Sygn. p.d.: "ant. Fałat 17‧IV‧86"

Roman Zakrzewski

Roman Zakrzewski
Portret w zieleni (1989)
akryl, płótno
110 x 80 cm
Sygn. na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ III ‧ 1989 ‧ AKRYL ‧ | ‧ 9 ‧"

powrót do listy aktualności

x
«
»