Aktualności

Data dodania: 2021-06-11

X Aukcja Krakowskiego Domu Aukcyjnego - 29 VI 2021 r.

X Aukcja Dzieł Sztuki KDA

Krakowski Dom AukcyjnyZapraszamy do zapoznania się z katalogiem X Aukcji Dzieł Sztuki,

która odbędzie się 29 czerwca 2021 r. (wtorek) o godz. 19.00

w hotelu Holiday Inn przy ul. Wielopole 4 w Krakowie.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy:

15-29 VI 2021 r., w godz. 10.00-18.00

Miejsce wystawy:

Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14

________________________

Przyjmujemy zlecenia na prezentowane obiekty. Zlecenia można składać osobiście, telefonicznie, poprzez stronę lub pocztą e-mail.

Formularz zlecenia oraz regulamin aukcji znajdą Państwo na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego.

___________________________

WSZYSTKIE OBIEKTY ORAZ SZCZEGÓŁY

ZNAJDUJĄ SIĘ NA PODSTRONIE AUKCJI - [link]

WYBRANE POZYCJE Z KATALOGU:

Jerzy Kossak
Napoleon ze sztabem obserwujący przeprawę wojska przez Dniepr (1929)
olej, płótno
94,5 x 144,5 cm
Sygn. l.d.: "Jerzy Kossak 1929"

Soter Jaxa-Małachowski
Przed burzą (1939)
gwasz, tektura
50 x 70 cm
Sygn. p.d.: "S. Jaxa | 1939"

Wlastimil Hofman
Klucze od nieba
olej, sklejka
24,7 x 35 cm
Sygn. p.d.: "Wlastimil | Hofman"

Wiktor Zin
Wiktor Zin
Polskie Tatry (1989)
pastel, akryl, karton
34 x 49,5 cm
Sygn. p.d.: "89 Wiktor ZIN"

Aleksander Augustynowicz

Aleksander Augustynowicz
Portret kobiety (1905)
olej, płótno
45,5 x 35,2 cm
Sygn. l.d.: "Augustynowicz | 1905."

Roman Zakrzewski

Roman Zakrzewski
Portret kobiety z aleją w tle (2002)
olej, płótno
120 x 80 cm
Sygn. l.g.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 02 ‧"

powrót do listy aktualności

x
«
»